le petit yubbié

"le petit yubbié" Ezgi ve Çağrı adındaki iki sevgilinin oluşturduğu bir oyuncak markası. bu çift, keçeden, kağıttan ve resinden bazen kumaştan, bazense fimodan oyuncaklar ve aksesuarlar yapıyor. şu anda blog'da gördükleriniz Ezgi Genç'e ait fakat yakın zamanda Çağrı Akyurt'un oyuncaklarına da kavuşacağız...
kendi hediyelerini yapmayı çok sevmeleri sayesinde oluşturdukları bu marka, sizin gibi hediye vermeyi seven insanları bekliyor. unutmayın ki, arada kendimize vereceğimiz hediyelerden güzeli de yoktur.
unutmadan; le petit yubbié hediye yaparken olduğu kadar; hediyenin sahibinin yorumlarıyla, hikâyeleriyle ya da hediyesiyle çekilmiş fotoğraflarıyla da mutlu oluyor; çünkü bütün bunlar sayesinde, hediye verdiği arkadaşı paketi açarken, arkadaşının yanındaymış gibi hissediyor! lütfen siz de yorumlarınızı, hikâyelerinizi ya da fotoğraflarınızı bizle paylaşmaktan çekinmeyin!
ayrıca bize; herhangi bir isteğiniz, sorunuz, şikayetiniz olduğunda lepetityubbie[at]gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz."le petit yubbié" is a custom handmade toy workshop by Ezgi Genç and Çağrı Akyurt from İstanbul.
all felt and linen items are made by Ezgi Genç and all paper and resin models are made by Çağrı Akyurt.
le petit yubbié becomes as much happy as making a gift, when the owner of the gift shares a comment, a story or a picture with us; since with all these things we feel like you're opening the package and we're standing next to you! please do not hesitate to share your thoughts, stories and pictures with us.
besides that, you can contact us at lepetityubbie[at]gmail.com for all of your complaints, suggestions or questions.

20 Ağustos 2009 Perşembe

bekir the türk erkeği (bekir the turkish guy)

bekir, bıyıklı bir türk erkeği. tüm açık radyo çalışanları kendisine aşık olsa da o, bıyık seven mazlum bir türk kızına eşlik etmesi için yapıldı. o zamanların mazlum kızı, şimdi bıyıklı bir erkeğin sahibi, mutlu bir birey... eğer orijinal bir fikriniz varsa bize mail atın; çünkü yalnızca fikrini beğendiğimiz bebekleri üretiyoruz (: fiyatı ise 75 lira.
*
bekir is a turkish guy with an enchanting mustache. even though all acik radyo workers are in love with him, he is made for a mustache-loving, modest turkish girl. that modest girl is now a happy person who has a man with an enchanting mustache... if you've got an original idea, e-mail us, since we only make these dolls if we like your idea (: and it's costs 60 dollars.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder